KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522005
nr 1252 2005
Rudolf Plessner
(1889-1977)
Oljemålning, Rudolf Plessner (1889-1977), signerad, Potsdamer Platz, Berlin, Olja på duk, 46x67
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:05:21
4.000 kr
4.400 kr
- Klassiska
29 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska